Paide Linnameeskond U21 alistas Esiliiga 13. voorus toimunud kohtumises Tartu JK Welco seisuga 2:1. Võidu toel püsitakse kindlalt Maardu Linnameeskonna ja JK Tallinna Kalevi järel tabelis kolmandal positsioonil.

Neljanda järjestikkuse võiduni sillutas tee Siim Aer, kes 15. minutil lõi karistuslöögi kaunilt värava vasakusse ristnurka. Külalised Tartust vastust võlgu ei jäänud ning 22 minutil oli linnastaadionil seis 1:1.

Peale lühikest strateegiapausi pani U21 koduväljaku eelise siiski maksma, kui 72. minutil lõi võiduvärava Marten Henrik Kelement!

U21 poisid mängivad taas kodus 6. augustil kui kell 19.00 algavas kohtumises tuleb vastaseks FC Nõmme United.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Martin Kase, Matrix Einer, Siim Aer, Rasmus Kallas, Jaagup Luts, Kevin Metso, Marten Henrik Kelement, Kevor Palumets

Varus: Mait-Markus Hanson, Kevin Kauber, Sander Soo.