Paide Linnameeskond U21 alistas tugevas vihmasajus toimunud kohtumises külla sõitnud Tartu JK Welco seisuga 4:0.

Mängu domineerinud Paide asus kohtumist juhtima 7. minutil Kevin Metso väravast. Teisel poolajal lisas kodumeeskond tempot juurde, sahistades vastaste väravavõrke veel kolmel korral. 48. minutil lõi 2:0 juhtvärava Kristofer Piht ning 69. oli täpne Matrix Einer.

Kohtumisele pani i-le täpi vahetusest mängu sekkunud 17-aastane Jander Poolma (pildil), kes 77. minutil lõi oma viiendas Esiliiga mängus esimese värava!

Paide LM U21: Mattias Sapp, Kristofer Piht, Martin Kase, Sander Sinilaid, Matrix Einer, Ishaku Konda, Siim Aer, Rasmus Kallas, Jaagup Luts, Kevin Metso, Marten Henrik Kelement.

Varus: Simon Usar, Jander Poolma.

Kolmapäeval, 27. oktoobril ootame kõiki poolehoidjaid taas kunstmurustaadionile, kus kell 19.00 algavas kohtumises tuleb vastaseks Nõmme United.