Esiliiga B 2 voorus pidi Paide Linnameeskond U21 koduväljakul tunnistama külla sõitnud Tartu JK Welco 0:1 paremust.

Külalised asusid kohtumist juhtima, 32. minutil, kui nurgalöögi järgsest olukorrast suunas palli meie võrku Miikal Roos.

Päikesepaistelises ent tuulises ilmas peetud lahingus olid mõlemad meeskonnad hädas vastaste kaitseliini lahti murdmisega.

Teisel poolajal jättis Ander Ott Valge kasutamata kaks head väravavõimalust, viimastel minutitel saatis Jaagup Luts healt positsioonilt palli Welco väravavahile sülle.

Rõõm on, et vigastusest on paranenud Bruno Caprioli, kes sai tänases mängus kirja oma esimesed minutid!

Järgmisena ootab U21 meeskonda ees kohtumine võõrsil, kui 4. juunil sõidetakse külla Viimsi JK.

U21 koosseis: Marten Ritson, Kristjan Pelt ( 46. Bruno Souza Caprioli), Joel Kokla (46. Ramon Väli), Kristjan Kurim, Ander Ott Valge, Siim Aer, Rasmus Kallas, Jaagup Luts, Kevin Kärp, Kevin Metso, Kevor Palumets.

Varus: Mattias Sapp, Bruno Souza Caprioli, Ramon Väli, Rait Õlge.