Paide Linnameeskond U21 alistas Esiliiga 22. vooru peetud kohtumises võõrsil Nõmme United meeskonna 4:3. Sealjuures tegid meie poisid teisel poolajal võimsa comebacki, tulles välja 1:3 kaotusseisust!

Võõrustav meeskond asus mängu juhtima juba 8. minutil. 20. minutil lõi Kevor Palumets penaltist ühe tagasi, ent neli minutit hiljem oli seis juba 2:1 vastasmeeskonna kasuks. Ka teist poolaega alustas Nõmme United paremini, saavutades 51. minutil juba 3:1 edu.

Meie poisid platsil alla ei vandunud ning kohtumise viimase 18. minutiga näitasid, et ükski kaotusseis ei ole lõplik. Oma teise värava sai 61. minutil Paide eest kirja Foday Trawally, kes Siim Aeru nurgalöögi väravasse toimetas. Viis minutit hiljem oli tegudel Kristofer Piht. Kauber leidis hea sööduga Pihi, kes palli sisuliselt tühja väravasse saatis. 79. minutil pani ilusa punkti vahetusest mängu sekkunud Sander Soo, vormistades Hindrek Ojamaa söödu 4:3 võiduväravaks!

Juba järgmisel neljapäeval, 23. septembril saab meie poistele kaasa elada koduväljakul, kui kell 17.00 algavas kohtumises minnakse vastamisi FCI Levadia U21 meeskonnaga.

Paide LM U21 koosseis: Mait-Markus Hanson, Hindrek Ojamaa, Rasmus Kallas, Kristjan Pelt, Siim Aer (K), Kevor Palumets, Joel Kokla, Marten Henrik Kelement, Kevin Kauber, Kristofer Piht, Foday Trawally.

Varus: Matrix Einer, Sander Soo.