Paide Linnameeskond tegi Premium liiga 5. vooru vahelejäänud kohtumises ligi 400 pealise kodupubliku ees 0:0 viigi valitseva meistri FC Floraga.

Ragnar Klavani esimene kohtumine Paides möödus võrdses heitluses, kus parimad väravavõimalused olid kodumeeskonnal. Kuna Floral oli jalgades eurosarja heitlused Varssavi Legiaga, pani Paide kohe algusest tugeva surve peale ja vaid väravapost päästis külalised varajasest šokist, kui käärlöögiga üritas iluväravat Siim Luts.

Flora parimad momendid tulid standardolukordadest, millest ohtlikum oli Ken Kallaste möödaläinud pealöök. Paide poolelt olid võimalused nii Lutsul kui Deabeasel, viiv enne vaheajavilet lõi Abdul Razak Yusif pärast pikka pusimist karistusalas napilt palli üle lati.

Teisel poolajal käis mänguline initsiatiiv käest kätte ja üleliia ohtlikke olukordi ei tekkinudki. Nii Matvei Igonen kui Mihkel Aksalu said suurema vaevata kirja nullimängu, kuigi Paidel olid ehk jällegi paremad võimalused – paremalt äärelt läbi murdnud Hindrek Ojamaa lähilöök tabas õnnetult Andre Frolovi ja pall põrkas väljaku poole tagasi. Deabease akrobaatilise soorituse tõrjus Igonen ja Lutsu 89. minuti karistuslöök healt positsioonilt lendas kõrge kaarega üle lati.

Tabeliseisu vaadates sobis viik kindlasti paremini Florale, kes edestab Paidet kahe vähempeetud mängu juures endiselt 4 punktiga ja võib vahe kasvatada 10 silmale. Rahul oli kindlasti ka Levadia, kel üks kohtumine varuks ja edu Paide ees juba 7 punkti. Järgmisel laupäeval 7. augustil võõrustab Linnameeskond kell 19.00 algavas mängus Viljandi Tulevikku, festivaliala avatakse linnastaadionil juba kell 17.00.

Paide LM: Mihkel Aksalu, Kristofer Piht (69. Edgar Tur), Andre Frolov, Abdul Razak Yusif, Sergei Mošnikov (74. Hadji Drame), Siim Luts, Ishaku Konda, Ragnar Klavan, Hindrek Ojama, Joseph Saliste, Deabeas.