Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 26. voorus võõrsil Ander Ott Valge ja Mikel Gurrutxaga väravatest Tallinna Kalevi 2:0.

Paide mängumasin hakkas täistuuridel tööle juba kohtumise 3. minutil kui Edgar Tur andis suurepärase söödu Ander Ott Valgele, kes palli ilma suurema vaevata vastaste puuriluku seljataha toimetas.

Kohtumise teise väravani jõuti 30. minutil kui Bruno Caprioli andis terava nurgalöögi, mille Mikel Gurrutxaga oma hooaja kolmandaks väravaks vormistas. Paide jätkas avapoolajal küll survestamist, ent samas raiskas ka mitmeid väravalöömise võimalusi.

Teisel poolajal tuli Kalev suurema tuhinaga peale, mille tulemusel kontrolliti palli küll avapoolajast rohkem, ent päris esimese ohtliku olukorrani jõuti alles mängu lõpus, mis Mait Toomile raskusi ei tekitanud. Paidel olid küll teisel kolmveerand tunnil võimalusi skoori suurendada, ent kalevlaste kaitse nurjas külaliste võimalused. 90+1. minutil sai kollase kaardi Sander Sinilaid, kes peab kahjuks pühapäevase kohtumise Floraga vahele jätma.

Lõppkokkuvõttes sõidab Paide koju väärtusliku kolme punktiga, mis tabelis annab 55 silmaga kolmanda koha. Suur kummardus taaskord meie fännidele, kes häälekalt kaasa elasid. Teid oli kuulda!

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga, Muhammed Sanneh, Bruno Souza Caprioli, Andre Frolov (63. Sander Sinilaid), Henri Välja, Yann Michael Yao (76. Patrick Sylva), Edgar Tur, Ander Ott Valge (69. Kristofer Piht).
Varus: Mattias Sapp, Siim Aer, Kristjan Pelt, Sander Sinilaid, Sören Kaldma, Patrick Sylva, Kristofer Piht.

Juba sellel pühapäeval võõrustab esindusmeeskond koduväljakul FC Florat. Tule kindlasti toetama, sest lisaks põnevusmängule on meil vinged loosiauhinnad. Täpsem info peagi. Teeme 1000 ära! Paide Linnameeskond – FC Flora avavile kõlab linnastaadionil kell 15.00.