Kolmapäeval 18. mail kell 17.30 Paide linnastaadionil avavile saav Premium liiga kohtumine Paide Linnameeskonna ja Narva Transi vahel läheb ajalukku: kohtumist külastab Eesti Vabariigi president Alar Karis. FOTO: Vabariigi presidendi kantselei.

President Karis saabub kohtumisele oma kahepäevase Järvamaa visiidi raames, kus külastab ettevõtteid ja organisatsioone, kohtudes muu hulgas ka Paide Linnameeskonna peasponsoriga, klubi presidendi Veiko Veskimäe juhitava ettevõttega Verston. Mängu eel vestleb president Linnameeskonna kollektiiviga.

President Karis on hoolimata tihedast töögraafikust lubanud mängul viibida vähemalt esimese poolaja lõpuni. Avavile eel tervitab ta isiklikult väljakule sammuvaid mängijaid. Tribüünil on mängu külalistel loodetavasti võimalik temaga ka pisut vestelda ning ehk piltigi teha. Palume jalgpallisõpradel suhtuda olukorda mõistvalt ning väärikalt.

Alar Karisest saab teine iseseisvuse taastamise järgne president, kes koduse kõrgliiga matši külastanud: 2018. aastal käis toona oma ametikoha ajutiselt piirilinna kolinud president Kersti Kaljulaid Narvas vaatamas Transi ja Pärnu Vapruse vahelist kohtumist.