Paide Linnameeskond U21 pidi Esiliiga B 12. voorus koduväljakul tunnistama 1:2 tabeliliidri JK Tallinna Kalev U21 meeskonna paremust.

Väga noore koosseisuna (17 a. 5 k.) platsile jooksnud Paide asus tasavägises mängus kohtumist juhtima 37. minutil kui oma hooaja esimese tabamuse sai kirja Kevin Kärp. Kulus vaid viis minutit kui kalevlased karistasid viigiväravaga. Teisel poolajal panid külalised oma kogemused maksma 88. minutil, kui teele pandud kauglöök maandus meie väravasse.

Tänases kohtumises tegid oma debüütmängu Esiliiga B- s 15-aastane Marcus Pajumaa, 16- aastased Georg Lee ja Andre Saare ning 17-aastane Carmo Toomet. 15-aastane Simon Usar said kirja oma teise, 16-aastased Matrix Einer ja Kevin Joshua Kanne kolmanda ja 16- aastane Gregor Pruual neljanda mängu.

Peale 12 vooru jätkab Paide LM U21 tabelis 21 punktiga kolmandal kohal. Teisel positsioonil on 26 punktiga Tartu JK Welco ning tabeliliidrina jätkab 28 punktiga JK Tallinna Kalev U21.

Juba sellel pühapäeval, 19. juulil kohtutakse võõrsil Keila JK.

Paide LM U21: Mattias Sapp, Georg Lee, Matrix Einer, Simon Usar, Gregor Pruual (56. Andre Saare), Marten Lehtsaar (61. Carmo Toomet), Marcus Pajumaa (64. Karl Valge), Kevin Joshua Kanne (70. Artur Simmo Kaitsa), Kevin Kärp, Ramon Väli, Radmar Arula.

Varus: Marten Ritson, Andre Saare, Karl Valge, Carmo Toomet, Artur Simmo Kaitsa.