Paide Linnameeskond U21 mängis Esiliiga 2 voorus Sportland Arenal 2:2 viiki Flora U21 meeskonnaga. Võõrustav meeskond asus mängu juhtima juba kuuendal minutil. Selle seisuga mindi ka pausile.

Teise poolaja keskel saavutas Flora juba kaheväravalise edu, mida kaua nautida ei saadud. 74. minutil saatis kapten Siim Aer suurepärase karistuslöögi 25 meetrilt väravasse. Üsna pea jäi Paide Joel Kokla vigastuse tõttu vähemusse ning vahetusmehi rohkem võtta polnud. See aga ei heidutanud meie poiste tugevat võitlusvaimu ja tahet mängust punkt kaasa võtta! Nii ka juhtus, sest 90. minutil lõi latipõrkest 2:2 viigivärava Matrix Einer!

Teisel poolajal tegi debüüdi U21 eest 16-aastane Sander Soo, kes alates mai algusest treenib esindusega.

Esmaspäeval, 10. mail võõrustab Paide LM U21 külalisi Elvast.

Paide LM U21: Mait Toom, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Matrix Einer, Siim Aer, Jaagup Luts, Kevin Kärp, Kevin Metso (64. Sander Soo), Simon Usar, Sten-Erik Tamme, Marten Henrik Kelement (64. Jander Poolma).
Varus: Mait-Markus Hanson, Sander Soo, Jander Poolma.