Paide Linnameeskond U21 teenis hooaja kolmanda võidu kui Esiliiga B 5. voorus alistati koduväljakul Ander Ott Valge väravatest JK Tabasalu 2:0.

Kohtumise alguses pääses Paide ehmatusega, kui külaliste rünnaku peatas väravaposti rakstatus.  Seejärel haaras kodumeeskond ise initsiatiivi-  Siim Aeru tsenderduse järgselt lõi meie esimese värava 8. minutil Ander Ott Valge, kes oli aktsioonis ka kümme minutit hiljem, kui Jaagup Lutsu hea eeltöö järel saatis palli võrku.

Teisel poolajal mängisid vastased kõrgema pressinguga, mis sundis meid rohkem kaitsepositsioonile. Ärevaks muutus olukord 78. minutil kui Kristjan Kurim teenis teise kollase, jättes meeskonna vähemusse. Õnneks kaitseliin pidas survele vastu ning lõpuvile kõlades seisid tablool 2:0 võidunumbrid.

Järgmises kodumängus, 18. juunil kell 19:30 võõrustab U21 Rakvere JK Tarvast.

U21 koosseis: 24. Marten Ritson, Kristjan Kurim,Rasmus Kallas, Kristjan Pelt, Siim Aer, Bruno Souza Caprioli (46. Ramon Väli), Kevin Kärp, Rait Õlge, Kevin Metso, Jaagup Luts, Ander Ott Valge.
Varus: Mattias Sapp, Ramon Väli.