Peale pikka Premium liiga pausi pidi Paide Linnameeskond koduväljakul vastu võtma valusa, 1: 2 kaotuse Viljandi Tuleviku vastu. Täna kehtis vana jalgpalli tõde: kui ei löö ise, lüüakse sulle!

Kohtumise juhtohjad haarasid enda kätte külalised, kes 26. minutil juhtima läksid. Kümmekond minutit hiljem oli Paidel hea võimalus viigistada, ent viljandlaste puurilukk tõrjus esmalt kaks lööki, kolmas raksatas latti…

Teisele poolajal teenisid viljandlased kaheldava penalti, mille tulemusel kasvatati skoori 2:0.

Meie auvärava ja ühtlasi oma liiga debüütvärava sai kirja Edrisa Lubega 90+4 minutil. Paide püüdis küll veel pressida, aga rohkemaks aega ei jätkunud.

Järgmine kodumäng ja ühtlasi hea võimalus vigade parandamiseks on juba sellel laupäeval, 23. mail kui külla sõidab FC Kuressaare.

Paide LM: Mait Toom (VV), Mikel Gurrutxaga Barruetabena, Muhammed Sanneh, Kristofer Piht, Andre Frolov, Martin Kase, Sergei Mošnikov, Siim Luts, Kevin Kauber (62. Edrisa Lubega), Joseph Saliste (72. Sander Sinilaid), Karl Mööl.