Premium liiga hooaja selgroo murdnud mänguvoor teisipäevaõhtusel Paide linnastaadionil tähistas ühtlasi Linnameeskonna uue peatreeneri Ivan Stojokovići esimest kodumängu meeskonna eesotsas. Nõmme Kaljuga peetud matš pakkus ohtralt närvikõdi ja vaatemängu, ent väravad jäid löömata ning tulemuseks tugev 0:0 viik. FOTO: Liisi Troska (EJL).

Ühes avavilega haaras initsiatiivi külalismeeskond, ent viie minuti möödudes sättis Linnameeskond end mängu sisse ja oli kogu avapoolaja vältel üritavamaks pooleks. Väheseid väravavõimalusi, ent tohutul hulgal pealelööke ja ohtralt tugevat keskväljavõitlust pakkunud mäng kujunes ääretult võrdseks. Avapoolaja parimad momendid langesid Robi Saarmale ja Abdul Razak Yusifile, ent nende pealelöögiüritused lendasid väravast mööda.

Teisel poolajal käisid initsiatiivikad perioodid vaheldumisi kummagi meeskonna käes, kuid endiselt sai näha väga palju pealelööke, aga vähe kindlaid väravavõimalusi. Ebrima Jarjul tuli teha üks ülelatitõrje kauglöögi tõrjumiseks ning Kalju pääses kaotusseisust, kui Gerdo Juhkami pealöögile jäi Kalju väravajoonel õnnelikult ette Ioannis Tsivelekidis. Juhkam sai mõned hetked hiljem veel peaga löögile, et see üritus lendas väravast mööda, nagu ka Andre Frolovi kauglöök, mis napilt üle ristnurga vihises.

Mängu lõpuminutitel taandusid mõlemad meeskonna riskide võtmisest ning mäng tüüriti mõlemat osapoolt minimaalselt rahuldavasse viigisadamasse.

Paide Linnameeskonna järgmise vooru kohtumine peetakse reedel 30. juunil Pärnu rannastaadionil sealse Vapruse vastu. Kodus saab Linnameeskonda taas näha 7. juulil, mil viimases eurosarjaeelses koduliiga kohtumises võetakse vastu valitsev meister Tallinna FC Flora.