Paide Linnameeskond jätkab tabelis teise koha positsiooni kindlustamist, kui koduväljakul alistati tempokas ja võimalusterohkes kohtumises Deabease väravast FCI Levadia 1:0.

Paide ja Levadia omavahelised mängud on alati olnud võitlusrohked, kus liisk on enamasti langenud vastaste poolele. Seda näitab ka statistika, kus 47-st omavahelisest mängust 38 on lõppenud Levadia võiduga, neljal korral on mängitud viiki, Paide kasuks on lõppenud viis mängu.

Sel hooajal on suurepärases hoos Paide külalisi näpistanud kahel korral. Esmalt juulikuus, kui koduväljakul oldi seisuga 4:2 paremad ning tänane magus 1:0 võit. Lisaks kolmele punktile, pikenes meeskonna võiduseeria üheksamänguliseks!

Premium liiga 23. vooru kohtumine kujunes linnastaadionil kiiretempoliseks võrdsete duelliks, kus võimalusi jagus mõlemale poolele. Meie puuriluku Mait Toomi suurepärased tegutsemised väravas tagasid selle, et taga püsis null. Selle tõestuseks valiti Toom ETV telemängu parimaks!

Kohtumise pööre leidis aset 67. minutil kui Levadia mängumees Mark Oliver Roosnupp jättis kahe kollase kaardi tulemusel oma meeskonna vähemusse, mille karistas 73. minutil ära Deabeas, kes Sergei Mošnikovi trahvilöögi järgselt palli peaga väravasse keerutas!

1:0 võit on tõsiasi ning siit on hea edasi minna lühikesele koondisepausile. 18. oktoobril kohtub Paide Linnameeskond võõrsil Tallinna JK Legioniga. Mängule väljub ka meie fännibuss, kuhu saab end registreerida helistades Reinole telefonil: 588 881 88.

Paide: Mait Toom, Joseph Saliste, Kristjan Pelt, Abdul Razak Yusif, Muhammed Sanneh, Karl Mööl, Andre Frolov, Sergei Mošnikov (76. Sander Sinilaid), Deabeas (83. Kevin Kauber), Edgar Tur, Edrisa Lubega (63. Siim Luts).
Varus: Mattias Sapp, Kevor Palumets, Martin Kase, Kevin Kauber, Siim Luts, Sander Sinilaid.