Juulikuus koduväljakul 1:3 Nõmme Kalju paremust pidanud tunnistama Paide Linnameeskond, tegi Premium liiga 25. voorus tasaarvelduse, kui avapoolaja väravatest alistati võõrustajad 3:1. Ühtlasi pikenes Paide võiduseeria 11. mänguliseks!

Kuue punkti mängu avapoolaeg rullus Hiiu staadionil kiiretempoliseks ja lahtiseks põnevusmänguks, kus võimalusi jagus mõlema värava alla.

Paide asus kiire pressingu järel kohtumist juhtima 5. mänguminutil. Edgar Turi söödu järgselt pääses kogenud poolkaitsja Sergei Mošnikov palliga pikalt jooksu, realiseerides värava külmavereliselt.

Vaid viis minutit hiljem oli Paide taas minekul. Muhammed Sanneh andis vasakult äärest söödu Deabeasele, kelle oskuslik palli edasi suunamine Henri Anierile kasvatas Paide edu juba kaheväravaliseks.

Kuigi võõrustajad said 21. minutil kätte auvärava, pannes eksima meie keskkaitsja Kristjan Peldi, ei olnud neil teisel poolajal võimu, et meie kaitsjaid rohkem üle mängida.

Mängu saatuse otsustas 36. minutil ETV2 mängu parimaks valitud Henri Anier, kes Joseph Saliste ja Deabease suurepärase kombinatsiooni tulemusel ühe puutega palli väravasse saatis!

Loorberitele meeskond puhkama ei jää, sest juba kolmapäeval ootab tiimi ees järgmine kohtumine, kus vastaseks on tabeliliider FC Flora. Mängule väljuvad ka meie vinged Rüütlid. Lisainfo ja fännireisile registreerimine Reino: 588 88 188

Paide: Mait Toom, Joseph Saliste, Abdul Razak Yusif, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Karl Mööl, Andre Frolov, Sergei Mošnikov (74. Sander Sinilaid), Deabeas, Edgar Tur (87. Kevin Kauber), Henri Anier (64. Edrisa Lubega).
Varus: Mattias Sapp, Edrisa Lubega, Hadji Drame, Martin Kase, Sander Sinilaid, Siim Aer, Kevin Kauber.