Premium liiga viies voor (ent ilmaolude tõttu alles neljas mängupäev) viis Linnameeskonna kauaoodatud võidurajale tagasi. Raskelt tulnud võidupunktid võeti kodusel knstmurustaadionil liiga uustulnuka Harju JK Laagri vastu.

Kohtumine algas Paide jaoks pisut ärevalt, kui harjukad juba esimestel minutitel innukalt ründasid, ent siis sai Linnameeskond mängurütmi kätte ning surus Harju oma väljakupoolele. 13. minutil andis Robi Saarma paremalt äärelt ideaalse karistuslöögi kasti, seal oodanud Abdul Razak Yusif raputas end kaitsjatest lahti ning rammi palli kindlalt peaga väravasse. 1:0.

Kümmekond minutit hiljem tõrjus Harju Laagri väravavaht Ivans Baturins raskustega Andre Frolovi tugeva pealelöögi. Märkimisväärseid sündmusi avapoolajal rohkem ei toimunudki, ehkki Paide ründas isukalt ning Harju seisis kaitses ja üritas kohati üpris agressiivselt Linnameeskonnale oma käike peale suruda.

Teist poolaega hoidis Linnameeskond üsna kindlalt oma haardes. Ka Harju püsis siiski mängus, tõstes Paide poolehoidjate pulsi lakke tunni täitudes, kui väravavaht Ebrima Jarju eksimuse järel läks vaja Dominique Simoni reaktsioonitõrjet, millega päästis viiekasti joonelt Jako Kariste pealelöögi.  Hoolimata mitmetest headest võimalustest Harju värava all ei suutnud ka Linnameeskond skoorinumbreid suurendada: ridamisi luhtusid võimalused nii Robi Saarmal, Sergei Mošnikovil kui Mechini Gomisel. 89. minutil tuli järvalastel veel üks ehmatus üle elada, kui Kaarel Usta Paide väravale lööma pääses, ent temagi sihik oli paigast ära. Nii sai Linnameeskond kätte hooaja teise võidu ning kerkis jooksvas liigatabelis neljandale kohale.

Paide järgmine kohtumine ootab ees 9. aprillil, kui võõral väljakul minnakse vastamisi Nõmme Kaljuga. 12. aprillil peetakse Narvas sealse Transi vastu ära Tipneri karika veerandfinaal ning koduplatsil saab Linnameeskonda näha taas 15. aprillil kell 14.30 algavas kohtumises Tallinna Kaleviga.