Paide Linnameeskonna kohtumine FC Floraga lõppes täna 0:1 külaliste paremusega. Hoolimata kaotusest, näitas kodumeeskond kunstmurustaadionile kogunenud 387 pealtvaataja ees võitluslikku ja põnevat mängu, mis kestis kuni lõpuvileni.

Flora asus kohtumist juhtima 53. minutil Martin Milleri tabamusest. Paidel oli võimalus kohtumine viigistada 89. minutil, ent Kevin Kauberi poolt teele saadetud pall tabas ragisedes latti seekord jäi värav sündimata.

Peale lühikest koondisepausi võõrustame kunstmurustaadionil 30. märtsil Tallinna Kalevit.

Suured, suured tänud meie super publikule, kes täna häälekalt kaasa elasid! Kohtume peagi!

Paide: Mait Toom, Muhammed Sanneh, Martin Kase, Mikel Gurrutxaga Barruetabena, Karl Mööl, Sören Kaldma, Andre Frolov, Sander Sinilaid, Henri Välja (81. Tarmo Neemelo), Alassana Jatta, Kevin Kauber.

Varus: Rene Merilo, Tanel Neubauer, Joel Kokla, Ander Ott Valge, Andre Järva, Tarmo Neemelo.