Paide Linnameeskond U21 pidi Esiliiga B 7. voorus vastu võtma suureskoorilise kaotuse, kui võõrsil tunnistati Võru FC Heliose 5:1 paremust.

Kui kohtumise avapoolaeg lepiti 0:0 viigiga, siis teisel poolajal otsustasid võõrustajad mängu saatuse sisuliselt kuue minutiga, kui Marten Ritson pidi väravast välja võtma kolm palli, millest üks oli penalti. Paide vastas küll 62. minutil Siim Aeru väravaga, ent rohkemaks võimu ei jagunud. 77. ja 84. minutil lõi Helios seisuks 4:1 ja 5:1.

Paide LM U21:  Marten Ritson , Radmar Arula (61. Ramon Väli), Kristjan Kurim,  Kristjan Pelt, Siim Aer, Joel Kokla, Kevin Kärp (56. Karl Valge), Kevor Palumets, Kevin Metso, Ander Ott Valge, Jaagup Luts.

Varus: Mattias Sapp, Ramon Väli, Karl Valge.

Esiliiga B järgmises voorus, mis toimub 28. juunil algusega kell 16.00 kohtub U21 võõrsil Nõmme Kalju eakaaslastega.