Paide Linnameeskonna jaoks lõppes 2021. aasta Premium liiga hooaeg klubi ajaloos teistkordselt medalikohal – mullune hõbe vahetati tänavu pronksi vastu. Hooaeg pakkus meile kõigile põnevaid mänge ja pinevaid emotsioone. Kuidas jääb hooaega meenutama meie esindusmeeskond? Milline hetk/mäng jäi neile meelde?  Alljärgnevalt toome teieni noppeid meie esindusmeeskonna mängijatelt. Põnevat lugemist.

 

ANDRE FROLOV (kapten)

Hooaeg on kindlasti pettumus, sest tahtsime mängida kõige kõrgematele kohtadele. Kahjuks oli halbu tulemusi meil liiga palju ja jäime tiitliheitlusest liiga kaugele. Samal ajal peame tegema õiged järeldused ja sellest aastast õppima, et olla järgmisel aastal tugevamad. Positiivne oli muidugi see et publik ja fännid said taas stabiilselt olla staadionil. Suur kummardus fännidele ja toetajatele! Kõige meeldejäävaim hetk minu jaoks oli 4:0 võit FCI Levadia üle. Mäng kus meil õnnestus kõik mida plaanisime ja tasuks suurepärane tulemus ja emotsioon. Ja mul oli ka sünnipäev, et kindlasti päev mis jääb eluks ajaks meelde. Lõpetuseks: oluline on jääda positiivseks, rügada tööd edasi ja õppida vigadest. Tähtis on areng ja järgmine aasta oleme taas kõik koos tugevamad.

                                    

RASMUS KALLAS 
Meeldejäävaim hetk see hooaeg oli periood, kui sain Premium Liigas mängida, sest kõik tahavad seal platsile saada ja mul oli see võimalus.

 

 

 

 

KRISTJAN PELT
Isiklikus plaanis oli hooaja meeldejäävaim hetk ilmselt suvine mäng Viljandiga, mis oli minu selle hooaja esimene, aga veel tähtsam, elu esimene mäng Ragnar Klavani keskkaitsepartnerina. Põhjus muidugi üsna ilmselge – tegu ikkagi Eesti läbi aegade parima jalgpalluriga. Meeskondlikus plaanis võin välja tuua kevadise 4-0 võidu Levadia üle, kus oli ka telekast näha, kui head jalgpalli oskame mängida.

 

 

 

JOSEPH SALISTE
Hooaeg möödus meie jaoks huvitavalt ja produktiivselt, kuid on asju, mida järgmine hooaeg kindlasti peab parandama. Oli palju häid momente ja samas ka raskeid hetki. 4:0 võit Levadia üle, 3:3 viik Floraga – Euromängud. Minu enda jaoks on hetkel olnud aeg, kus tuleb teha palju füüsilist trenni, et 2022. aasta tuleks mu parim hooaeg Premium Liigas.

 

 

 

HENRI ANIER
Usun, et tervikuna tagasi vaadates üldpilt on positiivne. Palju võite, mis tekitasid rõõmu, palju häid emotsioone. Hammustasime Eestis kahte suurt, Euroopas kodus esinesime väga hästi, mis kindlasti on üks selle hooaja tipphetkedest. Meie noored said uudse kogemuse osaliseks. Suvel viibisime laagris pikalt koos, suur aitäh taustajõule, kes nägid korraldamisega vaeva! Tervikuna esinesime meeskonnana väga südikalt. Koduliigas tulime medalitele jälle ja see et me kõik 3. kohaga rahul pole näitab mis suunas on klubi liikunud, tundsime et oleme võimelised ja tahame tiitlit aga võitlesime ja seekord ei tulnud. Ma arvan kõik võivad endale teha suure aplausi ja koos tervikuna kõik klubina saab veel ainult edasi areneda hea energiaga. Suur aitäh kõigile kes meid hooajavältel alati tulihingeliselt toetasid! Suur kummardus!

 

KEVIN METSO
Debüüt Premim liigas. Tunnen, et olen kõvasti arenenud ja debüüt andis mulle kõvasti juurde motivatsiooni.

 

 

 

 

 

MIHKEL AKSALU
Arvan, et huvitav hooaeg. Meeskonnana kasvasime tugevamaks ja kokkuhoidvamaks. Hooaja parim moment oli Konverentsiliiga mäng Pärnus kus terve staadion oli täis rahvast ja elas meile kaasa.

 

 

 

 

SIIM LUTS
Korralik hooaeg, tõusude ja mõõnadega nagu jalgpallis ikka. Kahju, et tiitliheitlusest langesime enne viimaseid mänge välja ja ei suutnud enda täit potentsiaali realiseerida. Meeldejäävaim hetk, kindlasti mäng Flora vastu, kus tulime rongi alt välja ja õnnestus 0-3 kaotusseis viimase 10 minutiga 3-3 viigiks pöörata.

 

 

 

 

SANDER SINILAID
Vaatan hooajale tagasi positiivselt. Minu jaoks kōige meeldejäävam hetk oli kui kevadel läksime Pärnusse mängule ja Sekou Camara ei teadnud, et mängule läheme. Mees jättis maha mängusärgi, püksid ning kedrad. Midagi läks vist tōlkes kaduma.

 

 

 

 

JAAGUP LUTS
Minu arvates läks meil U21 meeskonnaga see esimene aasta esiliigas täitsa hästi, seda näitab ka kolmanda koha saavutamine. Minu kõige meeldejäävam hetk sellel hooajal oli esimene mäng Tallinna Kaleviga, sest väljas oli suur padukas ja välku lõi, meeldejäädavaks tegi veel mängu, see et suutsime eelmise aasta kõrgliiga satsile oma noorte poistega ära teha, samuti läks mul endal mäng hästi.

 

 

 

SIIM AER
Ma arvan, et hooajaga saab rahul olla nii esindus kui ka duubelmeeskond. Mängijana tahad alati rohkem kuid kõrvalt vaataja pilgu läbi vaadates siis Eesti jalgpalli kahes kõrgeimas sarjas tuldi kolme parema sekka, kõva sõna. Kõige meeldejäävamaks hetkeks on mäng 3-3 mäng Floraga, see mäng kuidas mehed tulid 0-3 kaotusseisust välja. Valisin just selle mängu, sest see mäng andis kõige võimsama emotsiooni, milles jalgpalli võlu seisnebki.

 

 

 

MARTIN KASE
Pärnus euromäng, tribüün elas kaasa ja väga võimas tunne oli. Hooajale tagasi vaadates, tahtsime tiimiga midagi suurt korda viia ehk Paidesse meistritiitel tuua, aga kahjuks seekord läks sedasi.

 

 

 

 

JOEL KOKLA
Kõige peadpööritavam mälestus on seotud treeningul minu ja Raimond Eino vahel toimunud laupkokkupõrkega. Tagajärjeks oli muhk Eino oimukohal ja 4-sentmeetrine haav ning sellest jäänud märkimisväärne arm minu otsaesisel. Kui õmblused veel sees olid, sain Esiliigas mõned kohtumised turvakaalutlustel mängida peapaelaga justkui Rambo või Karate Kid.

 

 

 

KEVIN KAUBER
Levadia vastu 4-0 võit oli minujaoks parim hetk ja mäng see hooaeg. See hooaeg oli taas poolik põlvevigastuse pärast ja ei saanud väga palju mängida, Levadia vastu 4-0 võit oli aga mäng, kus alustasin põhikoosseisus, andsin väravasöödu ning meeskond tegi samuti hooaja ehk ühe parima mängu ülemiseotsa meeskonna vastu.

 

 

 

 

KEVOR PALUMETS
4:0 võit Levadia vastu Sportland Arenal, see oli minu teine mäng sel hooajal ja ilus tulemus tugeva satsi vastu. Kindlasti ka euromängud, mis ühendas meeskonda.

 

 

 

 

 

KRISTOFER PIHT
Selle hooaja meeldejäävaim hetk oli kindlasti Poolas saadud eurosarja minutid. Oli väga uhke tunne mängida nii suurel staadionil ja sellise hulga publiku ees.

 

 

 

 

 

ABDUL RAZAK YUSIF
Ma tean, et hooaeg ei lõppenud nii, nagu me kõik soovisime aga hoolimata sellest see on olnud suurepärane hooaeg- palju õppetunde nii mulle kui ka meeskonnale ning palju meeldejäävaid hetki. Meelde jääb suvine meeskonnaga grillimine koos treeningute ja õhtusöökidega. Loodetavasti on seda järgmisel hooajal taas ning kindlasti on soov järgmisel aastal Premium liigas tulla meistriks.

 

 

 

 

MARTEN HENRIK KELEMENT
Minu jaoks meeldejäävaim hetk hooajast oli 8:2 võit FC Flora U21 meeskonna vastu, sest me saime esimest korda korralikult väravaid lüüa ning esindusmeeskonna comeback Flora vastu A. Le Coq Arenal.

 

 

 

 

 

MATRIX EINER
Tartu Tammeka vastu debüüt Premium liigas ja peale seda minek tiimiga laagrisse Otepääle, mis oli väga meeldiv.

 

 

 

 

 

HINDREK OJAMAA
Meeldejäävaim hetk on kindlasti kui sain mängida esimest korda venna vastu.

 

 

 

 

 

RAIMOND EINO
Premium Liiga debüüt avavoorus Narva Transi vastu.

 

 

 

 

 

HADJI DRAME
Hooaeg andis hea kogemuse, eriti Konverentsliiga mängud.

 

 

 

 

 

EDGAR TUR
Minu jaoks on see mäng võõrsil Floraga, kui kaotasime 0:3 ja suutsime napsata viigi, need olid väga tugevad emotsioonid ja muidugi kaks mängu Poola meeskonnaga Śląsk Wrocławiga. Väga vahva kogemus.