Paide Linnameeskond pidi Premium liigas pärast kaht järjestikust võitu tunnistama liidri FC Flora 3:0 paremust.

Mängu väga sisukalt alustanud Paide poolelt oli kaks head momenti Sören Kaldmal, kuid löögitugevus jäi lahjaks ning Mait Toom kodumeeskonna väravas tõrjus raskusteta.

Mängu edenedes hakkas Flora üha enam kasutama teravuse tekitamist äärte kaudu ja 33. minutil realiseeris Martin Milleri eeltöö väravaks Zakaria Beglarišvili.

Teisel poolajal võitles Paide vapralt edasi, kuid Zaka ja Rauno Sappineni koostööst sündinud kaks väravat lõpetasid külaliste vastupanu.

Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond 3:0 (1:0)