KALENDER 2017

Märts

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 4. märts kell 13:00Narva Trans (kodus)PL 1. voor1:5uudisvideo
L 11. märts kell 13:00Viljandi Tulevik (võõrsil)PL 2. voor3:2uudisvideo
L 18. märts kell 19:00FC Levadia (võõrsil)PL 3. voor0:7uudisvideo

Aprill

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 1. aprill kell 16:00Nõmme Kalju (võõrsil)PL 4. voor0:1uudisvideo
L 8. aprill kell 13:00Pärnu Vaprus (kodus)PL 5. voor3:2uudisvideo
T 11. aprill kell 19:00Tallinna Kalev (võõrsil)KV 1/4 finaal3:0uudisvideo
R 14. aprill kell 13:00FC Flora (võõrsil)PL 6. voor0:3uudisvideo
R 21. aprill kell 19:00Sillamäe Kalev (kodus)PL 7. voor2:1uudisvideo
T 25. aprill kell 19:00Tartu Tammeka (kodus)PL 8. voor1:1uudisvideo
L 29. aprill kell 19:00FCI Tallinn (võõrsil)PL 9. voor1:6uudisvideo

Mai

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 6. mai kell 13:00FCI Tallinn (kodus)PL 10. voor1:1uudisvideo
T 9. mai kell 18:00Tartu Tammeka (võõrsil)EKV 1/2 finaal0:0, p. 2:4uudisvideo
R 12. mai kell 19:00Tartu Tammeka (võõrsil)PL 11. voor0:0uudisvideo
L 20. mai kell 16:00Sillamäe Kalev (võõrsil)PL 12. voor0:2uudisvideo
T 23. mai kell 18:00FC Flora (kodus)PL 13. voor1:3uudisvideo
T 30. mai kell 19:00Pärnu Vaprus (võõrsil)PL 14. voor4:0uudisvideo

Juuni

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 3. juuni kell 13:00Nõmme Kalju (kodus)PL 15. voor0:1uudisvideo
R 16. juuni kell 19:30FC Levadia (kodus)PL 16. voor2:5uudisvideo
K 21. juuni kell 19:00FC Hiiu United (kodus)KV 1/64 finaal27:0uudis-
R 30. juuni kell 19:30Viljandi Tulevik (kodus)PL 17. voor1:2uudisvideo

Juuli

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 8. juuli kell 19:00Narva Trans (võõrsil)PL 18. voor1:1uudisvideo
L 15. juuli kell 19:00Pärnu Vaprus (võõrsil)PL 19. voor1:1uudisvideo
L 22. juuli kell 19:00Sillamäe Kalev (kodus)PL 20. voor0:3uudisvideo
T 25. juuli kell 19:00Jõgeva SK Noorus-96 (kodus)KV 1/32 finaal7:3uudis-
L 29. juuli kell 19:00Nõmme Kalju (kodus)PL 21. voor0:4uudisvideo

August

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 5. august kell 16:00FC Levadia (võõrsil)PL 22. voor0:8uudisvideo
T 8. august kell 18:00FC Levadia (võõrsil)KV 1/16 finaal1:3uudisvideo
R 11. august kell 19:00Narva Trans (kodus)PL 23. voor3:1uudisvideo
E 14. august kell 19:00Viljandi Tulevik (võõrsil)PL 24. voor4:1uudisvideo
R 18. august kell 19:30FC Flora (võõrsil)PL 25. voor0:3uudisvideo
E 21. august kell 18:30FCI Tallinn (kodus)PL 26. voor1:3uudisvideo
R 25. august kell 18:30Tartu Tammeka (kodus)PL 27. voor1:1uudisvideo

September

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
R 8. september kell 19:00Tartu Tammeka (võõrsil)PL 28. voor1:1uudisvideo
T 12. september kell 19:00FCI Tallinn (võõrsil)PL 29. voor1:6uudisvideo
L 16. september kell 13:00FC Flora (kodus)PL 30. voor1:2uudisvideo
L 23. september kell 13:00Viljandi Tulevik (kodus)PL 31. voor4:2uudisvideo
L 30. september kell 16:00Narva Trans (võõrsil)PL 32. voor1:0uudisvideo

Oktoober

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 14. oktoober kell 16:00FC Levadia (kodus)PL 33. voor0:4uudisvideo
L 21. oktoober kell 13:00Nõmme Kalju (võõrsil)PL 34. voor
L 28. oktoober kell 13:00Sillamäe Kalev (võõrsil)PL 35. voor

November

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
4. november kell 13:00Pärnu Vaprus (kodus)PL 36. voor