Paide Linnameeskond võitles Premium liiga 4. voorus väga sisukalt ühe tiitlipretendendi Kalju vastu, kuid pidi lõpus siiski tunnistama väljakuperemeeste 1:0 paremust. Kohtumise ainsa värava lõi 84. minutil Igor Subbotin.

Paide väravasuul tegi debüüdi Magnus Karofeld, kes juba 3. minutil hiilgas penaltitõrjega, jättes Andrei Sidorenkovi pika ninaga.

Pärast 0:7 hävingut Levadiale oli Paide kaitse hoopis teisest puust ning kuigi korduvalt oli ka õnne, anti Kaljule korralik lahing. Avapoolaja parima momendina raksatas Nikolai Mašitševi pealelöök väravaposti.

Teisel poolajal olid omad võimalused ka Paidel ja Henri Hansonil jäi napilt puudu skoori avamisest. Lõpus võttis Kalju küll oma, kuid vaatamata 0:1 kaotusele võib meeskonna esitusega rahule jääda.

Nädala pärast, 8. aprillil on Paide järgmiseks vastaseks kodusel kunstmurustaadionil Pärnu Vaprus. Klubi Kevadise Perepäeva mäng algab kell 13.00.

Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond  1:0 (0:0)