Paide Linnameeskond jõudis Evald Tipneri karikavõistlustel poolfinaali, alistades avapoolaja väravate toel Esiliigas palliva Tallinna Kalevi 3:0.

Paide suure ülekaalu tähe all möödunud mängus avas skoori Sander Sinilaid, saates karistusala joonelt pooltunni järel palli ristnurka. Juba paar minutit hiljem oli Sinilaid uuesti aktsioonis ning tema poolt värava ette suunatud pall leidis Kalevi mängija jalast tee väravasse. 37. minutil lõi Henri Hanson juba kolmanda värava ning mäng oli tehtud.

Teisel poolajal võttis Vjatšeslav Zahovaiko juhendatav meeskond jala gaasipedaalilt maha, sest juba reedel ootab ees mäng FC Floraga. Kuigi külalistel oli mitu head võimalust eduseisu suurendamiseks, jäigi lõppskooriks soliidne kolmeväravaline paremus.

Paide on nüüd karikavõistlustel juba nelja parima hulgas, nagu ka Viljandit lisaaja viimasel minutil 1:0 võitnud Tartu Tammeka. Ülejäänud poolfinalistid selguvad paaridest FC Kuressaare – Narva United ja Nõmme Kalju – FCI Tallinn. Poolfinaalpaaride loos toimub juba neljapäeval.

JK Tallinna Kalev – Paide Linnameeskond  0:3 (0:3)
30. Sander Sinilaid, 32. ov. Ranon Kriisa, 37. Henri Hanson

Hoiatused: 10. Hans-Kristjan Hansberg, 82. Kert Jõeäär, 90+2. Patrick Peinar – 18. Sander Sinilaid