Paide Linnameeskond langes Evald Tipneri karikavõistlustel konkurentsist 1/16 finaalis, jäädes Kadrioru staadionil 1:3 alla FC Levadiale.

Paide jaoks algas mäng fiaskoga, sest 14 sekundit pärast palli mängu panekut, söödeti see oma väravasse – õnnetult tegutsesid olukorras Martin Kase ja Magnus Karofeld. Kohe järgmisel minutil lõi Gando Biala standardolukorra järel 2:0 ja oodata võis laupäevase 0:8 sauna kordumist.

Õnneks suutis Paide šokist siiski toibuda ja pakkus väljakuperemeestele korraliku lahingu. Kuigi Rimo Hunt lõi teise poolaja keskel 3:0, suutis ka meie meeskond üle pika aja skoori teha tänu Henri Hansonile. Järelejäänud veerandtunni jooksul Paide veel üritas, kuid vähetõenäolist come-backi siiski ei tulnud.

Meeskond saab nüüd keskenduda liigahooaja päästmisele, ees seisavad tähtsad mängud Narva ja Viljandiga. Transi võõrustab Paide juba eeloleval reedel 11. augustil algusega kell 19.00.

Tallinna FC Levadia – Paide Linnameeskond 3:1 (2:0)