Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 19. voorus tunnistama Narvas sealse Transi 3:1 paremust.

Mängule vajutas pitseri Vjatšeslav Zahovaiko punane kaart teise poolaja alguses ja kuigi Mark Oliver Roosnupp avas skoori, lõi Trans viimase 20 minutiga kolm väravat ja jättis võidupunktid koju.

Väravateta avapoolaeg kulges väljakuperemeeste kontrolli all, kuid samas Kert Kütil eriti tööd ei olnud. Parimad momendid olid Roosnupul ja Zahovaikol, kuid esimese löögi tõrjus Narva väravavaht Kreger ning Zahovaiko löök värava lähistel ebaõnnestus.

Mängu tõi pöörde Zahovaiko eemaldamine vastase löömise eest, kuid 56. minutil avas siiski skoori Paide. Roosnupp mängiti väravavahiga 1-1 läbi ja Levadiast laenul olev ääreründaja realiseeris olukorra külmavereliselt.

Paraku jäi kolmas järjestikune võit Transi üle unistuseks, sest kõigepealt lõi Umarov värava eest 1:1, seejärel Škinjov sarnases olukorras 2:1 ning i-le pani punkti Prošini löök ristnurka.

Kuna Tammeka alistas kodus 2:0 Pärnu Linnameeskonna, langes Paide tabelis tagasi kuuendaks. Järgmisel pühapäeval on Kadrioru staadionil 20. vooru vastaseks FC Levadia. Lisaks Zahovaikole jääb sellest mängust eemale ka hooaja neljanda kollase kaardi teeninud Martin Kase.

JK Narva Trans – Paide Linnameeskond 3:1 (0:0)
70. Rizvan Umarov, 76. Artjom Škinjov, 85. Dmitri Prošin – 56. Mark Oliver Roosnupp

Hoiatused: 34. Dmitri Barkov, 44. Rizvan Umarov – 64. Martin Kase, 84. Nikita Novopašin, 88. Marten Saarlas
Eemaldamised: 48. Vjatšeslav Zahovaiko
Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.