Paide Linnanaiskond Tapa seadis pühapäeval sammud tänavu ainsaks korraks Ida-Virumaale, kui toimus liigamäng Sillamäe Kaleviga. Neiud tegid vägagi korraliku mängu, suutsid vastased kuival hoida ning 2:0 võiduga kirjutada tabelisse kolm punkti.

Meie väravate eest hoolitsesid Grete Adrat (sööt Carmen Juurik) ja Jana Prutenskaja (sööt Kelly Lilleoja), kes kenasti palli väravavahist mööda “chippis”. Esimene poolaeg olimegi meie need kes palli hoidsid, aga teine poolaeg hakkas vastane rohkem ründama, mis tekitas meile väga palju häid vasturünnakuid, kuid seekord oli Sillamäe väravavaht tasemel. Lisaks tabas Carmen ka korra kena löögiga latti, kuid kohtuniku arvates pall täielikult joont ei ületanud, kui latist alla põrkas.

Meie eest mängisid: Karmen Goldin, Laura-Liisa Vaigurand, Liisi Troska, Carmen Juurik, Viktoria Martsinkevits, Merlin Paloson, Keili Kadak, Grete Adrat, Kelly Lilleoja, Jana Prutenskaja, Epp Sepp ja Mairi Korbe.

Kahe kaotuse kõrvale teise võidu saanud Paide Linnanaiskond Tapa on 6 punktiga kuuendal kohal. Sillamäe on seejuures 9 punktiga tabelis kolmas. Järgmisel pühapäeval võõrustatakse Ambla staadionil kell 14:00 liidrikohta hoidvat Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonda.