Paide Linnameeskond mängis Premium liiga 18. voorus Narvas 1:1 viiki sealse Transiga. Teise poolaja alguses lõi meie viigivärava Andre Järva!

Avapoolaeg kuulus kodumeeskonnale, kuigi ka Paidel olid head võimalused värava löömiseks. 44. minutil ei suutnud meie kaitseliin palli klaarida ja Trans haaras eduseisu. Teine poolaeg algas suurepäraselt, kui Järva tegi seekord keskkaitses mänginud Iriele uut ja vana ning mängis üle ka Artur Kotenko.

Oma debüüdi Paide särgis tegi teisel poolajal vahetusest sekkunud nigeerlane Samson Onomigho Iyede, kelle kiirusega jäi Transi kaitseliin korduvalt hätta. Paide oli teisel poolajal parem, kuid viik oli tervet mängu arvestades siiski õiglane tulemus.

Hooaja esimese poolega kogus Paide Linnameeskond 16 punkti – 4 võitu, 4 viiki ja 10 kaotust. Hooaja teist poolt alustab meeskond juba eeloleval laupäeval Pärnus, kus mäng Vaprusega algav 15. juulil kell 16.00.

JK Narva Trans – Paide Linnameeskond 1:1 (0:0)
44. Dmitri Kovb – 47. Andre Järva

Hoiatused: – 29. Bi Sehi Elysee Irie, 72. Denis Poljakov – 22. Alger Džumadil, 74. Michael Lilander
Mänguolud: +21, vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras