Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 5. voorus hooaja teise võidu, alistades 272 pealise kodupubliku ees Pärnu Vapruse 3:2.

Juba 4. minutil avas skoori ilusa kombinatsiooni järel Martin Kase, täpse palli andis kasti Magnar Vainumäe. Kuigi kodumeeskond omas häid võimalusi eduseisu kasvatamiseks, olid külalised need, kes sihile jõudsid, kui avapoolaja eelviimasel minutil lõi Magnus Villota nurgalöögi järel 1:1.

Teisel poolajal oli Pärnu juba paremini mängus sees, kuid väravani jõudis esmalt Paide. Pärast Tristan Koskori kukutamist realiseeris 11 meetri karistuslöögi Vainumäe. Kohtuniku otsusega ei olnud üldse rahul ekskoondislane Martin Vunk, kes suupruukimise eest otse punasega duši alla saadeti.

Ometi ei andnud Vaprus alla, vaid viigistas kohe järgmise rünnakuga tänu Enrico Veensalu tabamusele. Paide otsis ja otsis, kuid pall ei tahtnud kuidagi külaliste väravasse jõuda. Kolm minutit enne normaalaja lõppu näitas väljakukohtunik Siim Rinken teistkordselt penaltipunkti suunas ja Vainumäe oli nagu vana rahu ise – 3:2!!!

Lõpuhetkedel oli võimalus mängule punkt panna Andre Järval, kuid pealelöök veeres postist mööda. Lisaminutitel otsis Pärnu viigipunkti, kuid Paide kaitseliini enam üle mängida ei suudetud.

Kolm võidupunkti tõstsid Paide tabelis seitsmendaks, kusjuures neljandal kohal olevast Tammekast jääme maha vaid kahe silmaga. Uus nädal toob esmalt teisipäeval Tallinnas karikavõistluste veerandfinaali Tallinna Kaleviga, reedel on Sportland Arenal vastaseks aga FC Flora.

Paide Linnameeskond – Pärnu JK Vaprus 3:2 (1:1)
4. Martin Kase, 68. pen., 87. pen. Magnar Vainumäe – 44. Magnus Villota, 71. Enrico Veensalu

Hoiatused: 49. Randy Padar, 84. Andre Järva – 14. Raido Leokin
Eemaldamine: 70. Martin Vunk