Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 28. voorus leppima Tartus 1:1 viigiga, taaskord loovutati avapoolaja eduseis teisel poolajal. Hooaja kokkuvõttes mängisid Paide ja Tammeka koos karikamänguga viiel korral viiki!

Korraliku alguse järel avas Paide skoori 24. minutil, mil hooaja teise tabamuse sai kirja Henri Hanson. Teisel poolajal oli Tammeka aga palju teravam ning hooaega Paides alustanud Tristan Koskor suutis viigistada. Lõpuks oli meil ka õnne, et üldse punkti saime ja vaid väravavaht Magnus Karofeldi supermäng päästis halvemast. Oleks-poleks, aga ka meil olid lõpuvile eel head šansid võiduga koju minna, kuid Kristofer Piht ja Ander Ott Valge tabasid headelt positsioonidelt vastaste väravavahti.

Uus nädal toob kaks mängu – teisipäeval võõrsil FCI ja laupäeval Paides FC Floraga.

Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond  1:1 (0:1)