Paide Linnameeskond jäi Premium liiga 15. voorus kodumurul 0:1 alla Nõmme Kaljule, mängu ainsa värava lõi 41. minutil Robert Kirss.

Avapoolajal oli Paide hästi mängus sees, kuid platsi viimasel kolmandikul ei olnud piisavalt otsustavust ning rünnakulahendused jooksid liiva. Kaljul oli esimene võimalus skoor avada 24. minutil, kui Tarmo Neemelo lähilöök raksatas posti. Just Neemelo tegi eeltöö Kirsi väravale, kui 41. minutil pikalt palli hoides andis täpse söödu kasti, kus Kirss täiesti vabana mänguvahendi Sten-Marten Vahi seljataha toimetas.

Teise poolaja alguses oli vahetusmehel Jasperil viigivõimalus, kuid palli üle Vitali Teleši võrku tõsta ei õnnestunud. Kalju 2:0 edu oli samuti lähedal, kuid ka Janar Toometi löök tuli postist tagasi. Mängu lõpu eel üritas Paide viigiväravat, millele oli kõige lähemal Sören Kaldma, kelle poolt teele saadetud pall napilt postist valelt poolt mööda keris.

Paide jätkab 15 punktiga kuuendal kohal, kahe nädala pärast on järgmine mäng FC Levadiaga.

Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC  0:1 (0:1)
41. Robert Kirss

Hoiatused: 71. Martin Mägi – 83. Nikolai Mašitšev, 85. Andrei Sidorenkov, 87. Artjom Dmitrijev
Mänguolud: +12, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.