Paide Linnameeskond kaotas Premium liiga 26. voorus tiitlikaitsjale FCI Tallinnale 1:3, meie värava eest hoolitses Ander Ott Valge.

Mäng algas Paide jaoks murepilvedega, sest tervislikel põhjustel jäid pingile alustama pidanud Henri Hanson ja Nikita Novopašin. Vastased tulid peale väga vihaselt ja juba 17. minutiks juhtis FCI 2:0. Selleks hetkeks oli Paide kaotanud ka oma parima väravaküti Magnar Vainumäe, kes viidi platsi äärest otse haiglasse uuringutele.

Õnneks suutis Paide end koguda, Ander Ott Valge lõi kohe järgmisel rünnakul ühe värava tagasi ja kogu järelejäänud mänguga anti tiitlikaitsjale kõva lahing. 36. minuti Andrei Kalimullini 3:1 värav Paide meeste tuju ei rikkunud ja teisel poolajal suruti külalised kaitsesse.

Kuigi seekord väravani rohkem ei jõutud, võib reedesele mängule Tartu Tammekaga vastu minna püstipäi. Pall pannakse 25. augustil linnastaadionil mängu kell 18.30.

Paide Linnameeskond – FCI Tallinn 1:3 (1:3)
18. Ander Ott Valge – 12. Albert Prosa, 17. Aleksandr Volodin, 36. Andrei Kalimullin