Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 30. voorus tunnistama tiitli eest heitleva FC Levadia 4:0 paremust, külalised lõid mõlemal poolajal kaks vastuseta väravat.

Esmakordselt sel hooajal 5-3-2 süsteemis mänginud Paide pidas mängujoonisest hästi kinni pool tundi ning päris head võimalused skoori avamiseks olid nii Ander Ott Valgel kui Jüri Jevdokimovil. Paraku olid külalised need, kes Rimo Hundi väravast pooltunni järel skoori avasid, mille järel vastastel läks oluliselt kergemaks.

40. minutil jäi paremal äärel vilistamata selge viga Michael Lilanderi vastu, Levadia läks kontrasse ning Jevgeni Kobzari tsenderdusest lõi Pavel Marin juba 2:0.

Teisel poolajal asendas Valget ründes Vjatšeslav Zahovaiko, kel hooaja 18. värav jäi laupäeval siiski löömata. Kuigi mängupilt paranes oluliselt ja Paide valdas kohati kenasti palli, tähendasid vahetusmees Kevin Kauberi värav ja Hudi teine tabamus vastaste kindlat 4:0 üleolekut.

Uus nädal toob Paidele esmalt teisipäeval üliolulise karikamängu Rakveres sealse Tarvaga, millele järgneb Premium liiga 5. kohta silmas pidades võtmemäng Sillamäe Kaleviga, mis algab laupäeval 24. septembril Paides kell 13.00.

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia  0:4 (0:2)