Paide Linnameeskond pidi Premium liiga eelviimases voorus tunnistama liidermeeskonna FC Infoneti 3:1 paremust.

Hooaja viimases võõrsilmängus said otsustavaks Paide kaitseliini eksimused – 17. minutil ei suutnud Timo Lomp palli korralikult klaariks lüüa ja Kert Kütiga vastamisi pääsenud Sergei Mošnikov realiseeris võimaluse väravaks.

Kohe järgmisel rünnakul oli Jüri Jevdokimovil hea šanss seis viigistada, kuid oma karjääri jooksul ka Paide väravasuul seisnud Mihhail Lavrentjev tegi suurepärase reaktsioonitõrje. Viik siiski tuli ja seda 32. minutil, kui nurgalöögi järel trahvikasti jäänud palli virutas mõnelt meetrilt sisse Joosep Juha.

Teisel poolajal jätkus armutu võitlus ning kollaseid kaarte viibutati mängu lõpuks koguni seitsmel korral. Kodumeeskond haaras juhtohjad 61. minutil, kui hetk tagasi vahetusest sekkunud Jevgeni Harin oli nurgalöögi ajal täiesti valveta ja palli raskusteta võrku suunas.

Paide sai tugevas taganttuules mitu head võimalust teistkordselt viigistada, kuid seekord väravalisa enam ei tulnud. Hoopis Sergei Tumasjan pakkus tõelise iluvärava, lüües üle puusa karistusala joonelt palli lati põrkest sisse – 3:1.

Enne viimast vooru liidrikohal olev Infonet alistas tänavu Paide kõigis neljas omavahelises mängus. Lisaks kaotusele lõppes mäng külalistele valusalt ka seetõttu, et kollaste kaartide tõttu jäävad hooaja viimasest voorust nüüd kõrvale nii Mark Oliver Roosnupp, Taavi Rähn kui Martin Kase.

Paide lõpetab 2016. aasta Premium liiga hooaja 5. novembril kodupubliku ees, kui kell 13.05 algavas mängus võõrustame Narva Transi.

Tallinna FC Infonet – Paide Linnameeskond 3:1 (1:1)
17. Sergei Mošnikov, 61. Jevgeni Harin, 85. Sergei Tumasjan – 32. Joosep Juha

Hoiatused: 23. Pavel Dõmov, 30. Aleksandr Kulinitš, 70. Sergei Tumasjan – 68. Martin Kase, 84. Omar El Hussieny, 89. Mark Oliver Roosnupp, 90+2. Taavi Rähn
Mänguolud+9, pilves vihmane ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.