PAIDE LINNAMEESKOND III

JÄRGMINE MÄNG

FC Kuressaare II - Paide LM III

28.07.2018 kell 14:00, Kuressaare kunstmuru

Väravavahid:
1 Raiko Mets
92 Allar Toom

Kaitsjad:
3 Carl Tubarik
4 Andre Mägi
5 Markus Mats Lellsaar
13 Igor Rabtšuk
16 Rene Puhke
22 Lauri Ellram
84 Marion Adusoo
90 Andrei Veis

Poolkaitsjad:
6 Chris Lee
7 Marek Tiik
10 Eerik Reinsoo
12 Martin Ustaal
18 Konstantin Kotivenko
21 Ervin Kõll
28 Martin Saar
33 Silver Neemelo
45 Lauri Varendi

Ründajad:
8 Tarmo Paju
9 Rauno Rikberg
15 Priit Raal
17 Volodja Erdei
19 Tanel Tuuleveski
20 Margus Pahtma
23 Taavi Laurits
25 Romet Köhler
46 Kaarel Kivimägi

Peatreener:
Rauno Kööp

KALENDER JA TULEMUSED

1. voor 26.03 kell 20:00 Tabasalu JK – Paide Linnameeskond III 1:1 Protokoll

2. voor 01.04 kell 17:00 Paide Linnameeskond III – Viljandi JK Tulevik 2:1 Protokoll

3. voor 08.04 kell 17:00 Paide Linnameeskond III – Tõrva JK 4:1 Protokoll

4. voor 15.04 kell 17:00 Paide Linnameeskond III – Pärnu JK Poseidon 3:0 Protokoll

5. voor 21.04 kell 14:00 Paide Linnameeskond III – FC Otepää 3:1Protokoll

VKV 1/32 finaal 26.04 kell 20:00 Paide Linnameeskond III – Ambla Vallameeskond 6:2Protokoll

6. voor 29.04 kell 17:00 Viimsi JK – Paide Linnameeskond III 2:1 Protokoll

7. voor 04.05 kell 19:00 Raplamaa JK – Paide Linnameeskond III 1:1 Protokoll

8. voor  13.05 kell 13:00 Paide Linnameeskond III – Läänemaa JK 4:3 Protokoll

VKV 1/16 finaal 16.05 kell 19:30 Paide Linnameeskond III – JK Loo 7:3 Protokoll

9. voor 20.05 kell 13:00 Paide Linnameeskond III – Tallinna JK Legion II 8:0 3:1 Protokoll

10. voor 28.05 kell 19:00 Pärnu JK Vaprus II – Paide Linnameeskond III 0:3 Protokoll

11. voor 31.05 kell 19.00 Paide Linnameeskond III – Türi Ganvix JK 4:0 Protokoll

VKV 1/8 finaal 05.06 kell 19:30 FC Elva II – Paide Linnameeskond III 0:6 Protokoll

12. voor 10.06 kell 13.00 Paide Linnameeskond III – JK Tallinna Kalev III 1:0 Protokoll

EKV 1/64 finaal 16.06 kell 13:00 Paide Linnameeskond III – Kohila Püsivus 6:1 Protokoll

13. voor 28.07 kell 14.00 FC Kuressaare – Paide Linnameeskond III

14. voor 04.08 kell 12.00 Paide Linnameeskond III – JK Tabasalu

15. voor 09.08 kell 19:00 Viljandi JK Tulevik II – Paide Linnameeskond III

16. voor 18.08 kell 14:00 Tõrva JK – Paide Linnameeskond III

17. voor 26.08 kell 17:00 Pärnu JK Poseidon – Paide Linnameeskond III

18. voor 02.09 kell 17:00 FC Otepää – Paide Linnameeskond III

19. voor 09.09 kell 13:00 Paide Linnameeskond III – Viimsi JK

20. voor 15.09 kell 14:00 Paide Linnameeskond III – Raplamaa JK

21. voor 22.09 kell 13:00 Läänemaa JK – Paide Linnameeskond III

22. voor 29.09 kell 18:00 Tallinna JK Legion II – Paide Linnameeskond III

23. voor 07.10 kell 13:00 Paide Linnameeskond III – Pärnu JK Vaprus II

24. voor 14.10 kell 12:00 Türi Ganvix JK – Paide Linnameeskond III

25. voor 17.10 kell 19:30 JK Tallinna Kalev III – Paide Linnameeskond III

26. voor 28.10 kell 12:00 Paide Linnameeskond III – FC Kuressaare II

TABELISEIS

II liiga – Lõuna/Lääne piirkonna tabel EJL lehel:
VAATA SIIT

VARASEMAD HOOAJAD