Paide Linnameeskond küttis Premium liiga uustulnuka ajaloolises esimeses kodumängus Rakvere Tarvale 5:0 sauna ning tõusis liigatabelis viiendale kohale!

Juba 65. sekundil näitas Tarvas külalislahkust, lüües Jasperi poolt teenitud karistuslöögi olukorra järgselt õnnetu omavärava ning 15. ja 30. minutil kasvatasid Jasper ja Kase eduseisu kolmele väravale. Head eeltööd tegid Janar Toomet ja Lauri Varendi.

Teisel poolajal sai Kase Martin Ustaali söödust kirja oma teise tabamuse ning juba kolmandata mängu järjest oli täpne vasakkaitsja Timo Lomp, kellele suurepärase nurgalöögi andis Lilander.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et mänguline ülekaal oli täna nii suur, et lõppskoor võinuks olla kahekohaline. Kolmel korral käis pall väravaraamides ning rida momente jäi väravaks löömata.

Tabelis tähendas kolmas järjestikune võit tõusmist 10 punkti peale. Kuna võite on meil Florast ühe võrra rohkem, tõusime valitsevast meistrist mööda! Nüüd on nädalajagu päevi, mil võõrustame 16. aprillil kell 13:00 Paide linnastaadionil FC Florat!

Rakvere JK Tarvas – Paide Linnameeskond 0:5 (0:3)
2. ov. Jaanus Kaasik, 15. Jasper Uwaegbulam, 30., 76. Martin Kase, 68. Timo Lomp

Hoiatused: 69. Mario Kuokkanen – 31. Jasper Uwaegbulam