Paide Linnameeskond sai kirja oma kolmanda järjestikuse suureskoorilise võidu, kui Premium Liiga 17. voorus alistati Ander Ott Valge, Alassana Jatta, Yann Michael Yao ja Sander Sinilaidi väravatest Maardu Linnameeskond 4:1.

Tulises ja tuulises kohtumises tegi Paide jõujooned selgeks juba esimesel poolajal, kui vastaste väravavõrku sahistati kolmel korral. Meie avavärav toimus 15. minutil kui põhi väravakütt Alassana Jatta andis madala söödu Ander Ott Valgele, kes palli võrku lõi, selle tabamuse järel sai 20-aastane ründaja kirja oma hooaja neljanda värava!

Juba 12 korda vastaste väravavõrku sahistanud Alassana Jatta, lõi 22. minutil kapten Andre Frolovi hea pika söödu järel tabloole 2:0! Paide kolmas värav toimus 36. minutil, kui oma hooaja kolmanda tabamuse sai kirja Yann Michael Yao, kes koos Karl Mööliga söötude teel lõpuks palli väravasse suras.
Teine kolmveerand tund tõi mängu pöörde. 50. minutil andis Karl Mööl tsenderduse, mille tulemusel põrkas pall vastastelt Sander Sinilaidini, kes kastist palli lati alla virutades sai kirja oma hooaja viienda värava!

Kaks minutit peale 4:0 eduseisu kinnitamist jäi Paide vähemusse, kui peakohtunik andis Sannehile kohtumise teise kollase kaardi, mille tulemusel jääb üks meie põhikaitsjatest 30. juuni võõrsilmängust FC Floraga eemale. Vastased kasutasid Paide haavatavust ära ja lõid 67. minutil auvärava.

4:1 võit on siiski tõsiasi ja siit on hea edasi minna põhimõttelisele vastasseisule FC Floraga.

17. vooru järel on Paide tabelis 36 punktiga neljandal kohal, jäädes Nõmme Kaljust maha ühe, FCI Levadiast viie ja tabeliliidrist FC Florast seitsme punktiga.

Paide: Mait Toom, Karl Mööl, Mikel Gurrutxaga, Kristjan Pelt, Muhammed Sanneh, Sören Kaldma (60. Henri Välja), Andre Frolov, Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Alassana Jatta, Ander Ott Valge.
Varus: Mattias Sapp, Tanel Neubauer, Henri Välja, Tarmo Neemelo.