Paide Linnameeskond tunnistas Premium liiga 33. voorus koduplatsil FC Levadia 4:0 paremust.

Paide alustas vihmasajus toimunud mängu hästi, kuid mida aeg edasi, seda paremini külalised mängu üle kontrolli said. Poolaja keskel hiilgas penaltitõrjega Sten-Marten Vahi, kuid viis minutit hiljem avas külaliste leegionär Tabi Manga skoori. Hetk enne vaheajavilet skooris Rimo Hunt. Teisel poolajal oli mäng juba lahtisem, paraku leidsid tee väravasse vaid Levadia meeste Kobzari ja Marini löögid. Nelja liigamängu peale lõi Levadia meile tänavu koguni 24 väravat, aga uuel aastal oleme hoopis teisest puust!

Mängu lõpuminutitel sai igati soliidse Premium liiga debüüdi kirja Paide LM U17 võistkonna 16-aastane keskväljamees Rait Õlge! Nüüd seisavad esindusel ees võõrsilmängud Kalju ja Sillamäega. 4. novembril võõrustame aasta viimases kodumängus Pärnu Vaprust.

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Levadia  0:4 (0:2)