Paide Linnameeskond teenis Premium Liiga 32. voorus võõrsilt 1:0 võidu Narva Transi üle, võiduvärava lõi teisel poolajal Randin Rande.

Teise võidu järjest saanud Paide oli mängu alguses kodumeeskonna tugeva surve all, kuid sai kohtumise edenedes üha suurema kontrolli sündmuste üle. Narval oli kolmapäevast all 120 minutit karikamängu Rakvere Tarvaga, kuid vähemalt esialgu sellest suurt numbrit ei tehtud.

Võimalustevaese avapoolaja järel haaras Paide eduseisu 56. minutil, kui viimastes mängudes selgelt põhitegijaks kerkinud Samson Iyede söödust lõi oma esimese värava Linnameeskonna särgis Randin Rande.

Narva oli sunnitud mängu avama ja Paidel avanes mitmeid võimalusi vasturünnakutest. Paraku ei suutnud ei Iyede, Kristofer Piht ega Ander Ott Valge eduseisu turvalisemaks muuta. Lõpuminutid olid närvilised, kuid Paide pidas ikkagi vastu ning võttis Magnus Karofeldi hooaja kolmanda nullimängu toel magusa 1:0 võidu!

Vahe FC Florat 2:2 viigiga üllatanud Viljandi ees kasvas neli vooru enne hooaja lõppu kuuele punktile. Paide möödus ka Tammekast, kes jääb meist maha ühe silmaga. Järgmine mäng on 14. oktoobril kell 16:00 kodus FC Levadiaga.

JK Narva Trans – Paide Linnameeskond  0:1 (0:0)
56. Randin Rande

Hoiatused: 50. Maksim Tšerezov, 88. Nikita Brõlin, 90+3. Igor Ovsjannikov – 43. Andre Frolov
Mänguolud: +9, pilves ilm, kunstmuru heas seisukorras