Paide Linnameeskond avas Premium liiga 2. voorus oma tänavuse võiduarve, alistades Viljandis Jasperi teise üleminuti väravast Tuleviku 3:2.

Mängust jäi punase kaardi tõttu eemale Nikita Novopašin ning kerge jalavigastuse tõttu ka Edgar Tur. Oma debüüdi sai teha avavoorus mängukeeldu kandnud Sören Kaldma.

Mängu avapoolaeg oli täielikult Paide kontrolli all ning Michael Lilanderi karjääri esimene meistriliiga värav 18. minutil lõi eeldused suureskooriliseks võiduks. Kahjuks ei suudetud teist lüüa ning pärast kaitsjate pallikaotust järgnes eksimus ka Jasperi poolt, kelle põhjustatud viga andis Tulevikule penalti.

Karistuslöögi välja teeninud Viljandi kasahhist leegionär Kassymkhan Talasbayev näitas külma närvi ja mängis nii esimesel kui korduslöögil Sten-Marten Vahi selgelt üle.

Teise poolaja alguses jäi kodumeeskond mullu ka Paide särki kandnud Gerdo Juhkami vea tõttu kümnekesi, kuid Paide rünnakulahendused olid nüridast nüridamad. Hoopis Tulevikul oli mitu head vasturünnakut ja ridamisi teeniti kümnekesi ka nurgalööke.

Kui tundus juba, et Paide hakkab mängu üle uuesti kontrolli saama ja lõpuminutitel võiduväravat otsima, nõelas Tulevik teravalt ja kodumeeskonna kapten Indrek Ilves viis mulgid 2:1 ette. Tuleviku jaoks sai hetkeline joovastus aga saatuslikuks, sest vähem kui minut hiljem seadis vahetusmees Tristan Koskor jalule viigi.

Avavoorus Narvalt 1:5 keretäie saanud Paide noor meeskond haistis kolme punkti võimalust ning teisel üleminutil pani Jasper i-le punkti, lüües oma tänavuse hooaja teise värava.

Võiduarve avanud Paide jaoks jätkub Premium liiga hooaeg järgmisel laupäeval 18. märtsil võõrsil FC  Levadia vastu.

Viljandi JK Tulevik – Paide Linnameeskond  2:3 (0:1)
33. pen. Kasim Talasbajev, 83. Indrek Ilves  – 18. Michael Lilander, 84. Tristan Koskor, 90+2. Jasper

Hoiatused: 85. Siim Saar, 85. Karl-Romet Nõmm, 87. Robert Taar – 32. Jasper Uwaegbulam, 85. Tristan Koskor
Eemaldamine: 52. Gerdo Juhkam
Mänguolud: +2, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.