Paide Linnameeskond sai Premium liiga 3. voorus häbistava 0:7 kaotuse FC Levadialt, kes lõi kodusel Maarjamäe staadionil juba avapoolajaga kuus väravat.

Esimesel poolajal tuli mäng kahel korral prožektorite kustumise tõttu katkestada. Teise sunnitud pausi eel oli mullu Paides laenul olnud Mark Oliver Roosnupp viinud Levadia 1:0 juhtima. Kui Jevgeni Kobzar tegi 22. minutil seisuks 2:0, ei ennustanud miski veel eesootavat hävingut, kuid Rimo Hundi tabamuse järel hakkas häirekell juba vaikselt lööma.

Avapoolaja viimase veerandtunniga rebis Levadia külaliste kaitse ribadeks, korra skooris Igor Dudarev ja kübaratrikiga sai hakkama Hunt.

Teisel poolajal suurt midagi enam mängus ei olnud. Paide vähemalt võitles ja suutis luua ridamisi võimalusi, kuid tõele au andes oli Levadial selleks hetkeks jalg gaasipedaalilt juba ära võetud. Väravat Järvamaa klubil lüüa ei õnnestunud, küll aga teenis lõpuvile eel Michael Lilander viimase mehena vastase mahavõtmise eest punase kaardi ja kohutava 0:7 seisu vormistas penaltipunktilt Joao Morelli.

Paidel on nüüd kaks nädalat kodutöid teha, et olla 1. aprilli Nõmme Kaljuga mänguks paremini valmis.

Tallinna FC Levadia – Paide Linnnameeskond 7:0 (6:0)
15. Mark Oliver Roosnupp, 22. Jevgeni Kobzar, 29., 40., 44. Rimo Hunt, 42. Igor Dudarev, 88. pen. Joao Morelli

Mänguolud: +4, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.