Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 24. voorus tunnistama koduplatsil Sillamäe Kalevi 3:1 paremust ning lootus tõusta konkurendist mööda seekord luhtus.

Juba kuuendal minutil avasid külalised skoori, kui vasakul ääres mängis kodumeeskonna kaitseliini üle suvel Sillamäega liitunud itaallane Alessandro La Vecchia ning prantslane Kassim Aidara lõi palli vabalt peaga väravasse.

Paide suutis aga mängu tagasi tulla, esmalt jäi Vjatšeslav Zahovaikol healt positsioonilt löömata hooaja 13. värav, kuid 29. minutil oli viik jalul. Michael Lilanderi läbimurde järel oli Zahovaiko viimaseks söötjaks enne egiptlase Omar Elhussieny esimest väravat Paide särgis – 1:1!

Kahjuks ei toonud erinevalt laupäevasest Paide – Tammeka mängust teine poolaeg samalt seisult rõõmu kodumeeskonna õuele. Kogu mängu kestnud vihmasajus haarasid külalised uuesti eduseisu 55. minutil, kui Paide kaitse oli taaskord hooletu. Maksim Paponov sai trahvikastis kolme mehe vastu pikalt palli hoida, suutis meeste jalgade vahelt anda söödu värava ette, kust Aidara selle võrku virutas.

Paide õnnetule õhtule pani punkti La Vecchia kauglöök tahanurka, oma osa oli väravas ka Kert Küti valel positsioonivalikul. Kuigi Paide üritas mängu päästa ja vahetusest sekkunud Mark Oliver Roosnupp, Johannes Kukebal ja Ander Ott Valge tõid teravust juurde, läksid võidupunktid seekord Sillamäele. Kukebali kauglöök tabas küll latti, aga see oli ka kõik.

Sillamäe tõusis kolme punkti toel nüüd 34 silma peale, Paidel on kirjas 29 punkti ning endiselt kuues koht. Reedel 19. augustil ootab Tallinnas ees raske mäng liidermeeskonna FC Infonetiga, enne koondisepausi tulevad veel mängud Rakvere ja Pärnuga.