Paide Linnameeskonna hooaja algus Premium liigas on olnud konarlik, sest pärast avavooru 0:2 kaotust Infonetile, tuli teises mängus sama tulemusega tunnistada Tartu Tammeka paremust.

Tartus Annelinna kunstmurul toimunud mängus asus kodumeeskond 22. minutil juhtima, kui pärast pallikaotust paremal äärel lõpetas Tammeka kiire vasturünnaku Kristjan Tiirik.

Teise poolaja alguses lõi Martin Jõgi pärast Kert Küti eksimust 2:0 ning pigem oli Tammekal võimalus edu kasvatada, kui tujutult mänginud Paide Linnameeskonnal auvärav lüüa. Kuigi mängu lõpuveerandil saadi initsiatiiv enda kätte, jäi teisestki voorust värava löömata.

Kahe mängu järel on Linnameeskond koos Rakvere Tarvaga nulli peal. Laupäeval 12. märtsil võõrustame kolmandas voorus FC Levadiat.

Tartu JK Tammeka – Paide Linnameeskond 2:0 (1:0)
22. Kristjan Tiirik, 55. Martin Jõgi

Hoiatused: 27. Kevin Anderson, 42. Kristjan Tiirik, 60. Martin Jõgi – 42. Sander Sinilaid
Mänguolud: +1, sombune ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.