Paide Linnameeskonna suurepärane seeria Premium liigas sai meie tänavuse rekordilise kodupubliku 352 pealtvaataja ees jätku, kui viigistasime valitseva meistri FC Floraga 1:1.

Mäng algas imeliselt, sest Gert Kams eksis trahvikastis määruste vastu ja Vjatšeslav Zahovaiko avas 19. minutil skoori! Kahjuks sai Martin Ustaal 25. minutil keskvälja vea eest Jan Kokla vastu punase kaardi ja Paide pidi ülejäänud mänguaja tegutsema vähemuses.

30. minutil oli karistus käes – Rauno Alliku löögi suutis Kert Kütt küll tõrjuda, kuid Maksim Gussev oli esimesena jaol ning viigistas mõnelt meetrilt.

Kogu ülejäänud mängu surus Flora võimsalt, aga Paide kaitse pidas vastu ja lõpptulemus suurepärane viik. Seejuures oli häid võimalusi ka kodumeeskonnal. Aitäh publikule toetuse eest ja aitäh meeskonnale hingestatud võitluse eest!

Liigatabelis oleme jätkuvalt Florast ees ja 11 punktiga viiendal kohal! Järgmine mäng on järgmisel laupäeval kell 19:00 Hiiu staadionil Kaljuga.