Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond sõlmis koostöölepingu spordiennustusportaaliga Betsafe. Spordisõpradeni jõuavad nüüdsest Betsafe’i Youtube’i kanali vahendusel otselülitused mängudelt ja eksklusiivsed saated klubi telgitagustest.

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: „Kuna Betsafe on nagu enda valdkonna Tesla – alati värske, põnev, positiivne, siis mul on klubijuhina nende liitumise üle Paide toetajate ridadega siiralt hea meel. Usun, et meil on palju sarnast ning koostöö saab olema põnev ja täis üllatusi.“

„Arvestades, milline raskekahurvägi Kruusi, Vara jt näol on Betsafe nime taha koondunud ja milline täiesti uus mõõde on spordimaastikule antud, siis usun, et ka igal spordisõbral on põhjust uue hooaja hakul vägagi ootusärev olla!“ ütles Veskimäe.

Paide Linnameeskonna spordidirektor Gert Kamsi sõnul alustati projektipõhist koostööd Betsafe’ga juba eelmisel hooajal ning nüüd minnakse edasi veel vägevamalt, pakkudes jalgpallifännidele ja spordisõpradele eksklusiivset materjali ja enneolematut sisu. “Betsafe näol on tegemist väga võimsa partneriga spordis, kes kõnetab oma erinevate podcastide ning sisuga väga suurt osa spordisõpradest,” ütles Kams.

Betsafe’i turundusjuhi Martin Varrandi sõnul sündis koostöö Betsafe’i ja Paide Linnameeskonna vahel pikemaajalise sünergia pinnalt. „Oleme teinud väiksemaid koostöid ja tundsime, et meie eesmärgid ja töövaim sobituvad ka pikas plaanis väga hästi kokku. Paide Linnameeskonnaga sai koostöö võimalikuks, sest näeme eelkõige ühist DNA-d. Meeskonnas tehakse asja südamega ning kogu meeskond töötab tugevalt ühise eesmärgi nimel. Seda näitas ka selgelt eelmine edukas hooaeg,“ ütles Varrand.

Betsafe’i ja Paide Linnameeskonna koostööst sünnib palju huvitavat ja kasulikku Eesti jalgpallifännidele. Spordisõprade poolt armastatud podcastid ja saated Betsafe’i Youtube’i kanalil saavad palju uut ja eksklusiivsemat sisu. Kanalile jõuavad otselülitused Paide Linnameeskonna mängudelt, kajastatakse ühe edukaima jalgpalliklubi toimimist ja telgitaguseid põhjalikumalt kui seda keegi varem teinud on ning loomulikult toetatakse meeskonda nende teekonnal tippu.

Rohkem koostööst ja uue hooaja plaanidest rääkisid osapooled eilses Betsafe LIVE erisaates: