Käesoleva hooaja eel Paide Linnameeskonna ründeliiniga liitunud 21- aastane Uganda koondise ründaja Edrisa Lubega on meeskonnaga saanud harjutada kuu aega. Uurisime, kuidas on värske mängumees end klubisse sisse elanud ja millised on esimesed emotsioonid.

Kuidas on hooajaeelne ettevalmistus sinu jaoks möödunud?  Ettevalmistused on sujunud ilusti. Olen heas vormis ja loodan hooaja alguseks veelgi paremasse vormi saada. Eks mul oli natuke ka eelis, sest Ugandas oli hooaeg juba alanud ja tulin siia korraliku mänguvormi pealt. Hetkel on koormused suured, aga naudin igat päeva. Loodetavasti läheb kõik hästi.

Millise mulje on meeskond jätnud?
Meeskonda ja seda ümbritsevad inimesed on väga head ja professionaalsed. Tiimikaaslased on parimad. Mul on hea meel, et mind on Paide Linnameeskonna perre nii hästi vastu võetud.

Oled pärit Ugandast, ole hea ja tutvusta meie fännidele oma kodumaad.
Uganda on merepiirita riik Ida-Aafrikas, mis piirneb idas Keenia, põhjas Lõuna-Sudaani, läänes Kongo DV, lõunas Rwanda ja Tansaaniaga. Ugandat kutsutakse ka Aafrika pärliks, sest meil on palju puu- ja köögivilju, tubakat, teeistandusi ja palju loodust koos rahvusparkidega ning muidugi  meie kuulus Victoria järv.  Mina elan pealinnas Kapalas, seal on väga mõnus, inimesed on väga sõbralikud, abivalmis ning austavad teineteist.

Millised lootused on algavaks hooajaks ja millised on eesmärgid?
Minu unistuseks on mängida eurosarjas mida usutavasti iga teinegi mängija oma karjääri jooksul loodab. Kui see tänavu juba juhtub, on see ainult boonuseks. Paidel tuleb tulevikus selle regulaarseks saavutamiseks teha kõvasti tööd meeskonnana ja üksteist toetades olla ühtne löögirusikas. Tahan end kindlasti esimesel hooajal tõestada ning meeskonda väravatega aidata!

Loe veel: Paidega liitub Uganda koondise ründaja!

Fotod: Heiki Laan