Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 12. voorus vastu võtma hooaja esimese kaotuse, kui koduväljakul jäädi 2:1 alla FCI Levadiale.

Avapoolaja esimestel minutitel jäi Paide külaliste surve alla, mille tulemusel jäädi 14. minutil 0:1 kaotusseisu. 21. minutil oli Levadial võimalus skoori veelgi suurendada, ent meie väravavaht Mihkel Aksalu tegi suurepärase tõrje, kui sai näpud vahele Zakaria Beglarishvili teele pandud penaltile. Ka jätkuolukorras oli Aksalu oma ülesannete kõrgusel ja tõi palli ära.

Tõrjest indu juurde saanud Paide asus viigiväravat jahtima, jättes omakorda külalised surve alla. 38. minutil pani Hindrek Ojama teele suurepärase söödu Henri Anierile, kes tabloole 1:1 viigivärava tõi!

Poolaja pausilt naasnud Paide asus innukalt otsima eduväravat. Paraku oli 55. minut just pöördeline hetk, kui Paide oli hetkeks väljakul vähemuses, mille külalised edukalt ära kasutasid ja ise 2:1 eduvärava lõid. Kahjuks Paidel enam rammu ei jagunud, et kaardid enda kasuks pöörata.

Pole halba ilma heata. Tänases kohtumises sai oma esimesed mänguminutit kirja vigastusest taastunud ääreründaja Edgar Tur! Jõudu ja jaksu sulle!

23 punktiga on Paide tabelis teine jäädes liidrile FCI Levadiast maha kahe punktiga.

Järgmisena ootab ees 16. mail võõrsilkohtumine Nõmme Kaljuga.

Paide: Mihkel Aksalu, Rasmus Kallas, Martin Kase, Ishaku Konda, Hindrek Ojamaa, Andre Frolov (56. Edgar Tur), Karl Mööl, Sander Sinilaid (63. Sergei Mošnikov), Kevor Palumets, Sekou Camara, Henri Anier.

Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Hadji Drame, Edgar Tur, Siim Aer, Jaagup Luts, Sergei Mošnikov.