KALENDER 2019

Märts

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
R 8. märts kell 19.00Nõmme Kalju FC (võõrsil)PL 1. voor2:0uudisvideo
P 17. märts kell 13.00Tallinna FC Flora (kodus)PL 2. voor0:1uudisvideo
L 30. märts kell 13.00JK Tallinna Kalev (kodus)PL 3. voor2:0uudisvideo

Aprill

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
T 02. aprill kell 19.00Tartu JK Tammeka (võõrsil)PL 4. voor3:0uudisvideo
L 06. aprill kell 16.00Narva Trans (kodus)PL 5. voor0:0uudisvideo
P 14. aprill kell 13.00FC Kuressaare (võõrsil)PL 6. voor1:0uudisvideo
P 21. aprill kell 15.00Tallinna FCI Levadia (kodus)PL 7. voor0:2uudisvideo
K 24. aprill kell 19.00Tallinna FCI Levadia (kodus)KV 1/4 finaal1:1, la. 1:4uudisvideo
P 28. aprill kell 13.00Viljandi JK Tulevik (võõrsil)PL 8. voor2:2uudisvideo

Mai

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 4. mai kell 16.00Maardu Linnameeskond (kodus)PL 9. voor2:0uudisvideo
L 11. mai kell 19:00JK Narva Trans (võõrsil)PL 10. voor1:0uudisvideo
L 18. mai kell 19:00Tartu JK Tammeka (kodus)PL 11. voor2:1uudisvideo
R 24. mai kell 19:00JK Tallinna Kalev (võõrsil) PL 12. voor3:0uudisvideo
T 28. mai kell 19:30Nõmme Kalju FC (kodus)PL 13. voor0:2uudisvideo

Juuni

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 02. juuni kell 19:00Tallinna FCI Levadia (võõrsil)PL 14. voor1:1uudisvideo
R 14. juuni kell 19.30Viljandi JK Tulevik (kodus)PL 15. voor6:0uudisvideo
K 19. juuni kell 19.00FC Kuressaare (kodus)PL 16. voor7:0uudisvideo
L 22. juuni kell 16.00Maardu Linnameeskond (võõrsil)PL 17. voor4:1uudisvideo
P 30. juuni kell 19.00Tallinna FC Flora (võõrsil)PL 18. voor1:4uudisvideo

Juuli

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
R 05. juuli kell 19.00FC Kuressaare (kodus)PL 19. voor6:1uudisvideo
T 09. juuli kell 19.00FC Olympic Olybet (võõrsil)KV 1/64 finaal9:1uudis
R 19. juuli kell 19.30Nõmme Kalju FC (võõrsil)PL 20. voor1:1uudisvideo
R 26. juuli kell 19.30Tartu JK Tammeka (kodus)PL 21. voor2:0uudisvideo

August

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 3. august kell 16.00JK Narva Trans (kodus)PL. 22. voor1:0uudisvideo
T 6. august kell 20.00Kristiine JK (võõrsil)KV 1/32 finaal10:0uudis
P 11. august kell 15.00 Viljandi JK Tulevik (võõrsil)PL 23. voor2:1uudisvideo
L 17. august kell 19.00Tallinna FCI Levadia (võõrsil)PL 24. voor2:3uudisvideo
P 25. august kell 15.00Maardu Linnameeskond (kodus)PL 25. voor5:0uudisvideo
K 28. august kell 19.00JK Tallinna Kalev (võõrsil)PL 26. voor2:0uudisvideo

September

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 1. september kell 15.00Tallinna FC Flora (kodus)PL 27. voor1:1uudisvideo
K 4. september kell 18.00Põhja-Tallinna JK Volta (kodus)KV 1/16 finaal13:0uudis
L 14. september kell 13.00FC Kuressaare (võõrsil)PL 28. voor3:0uudisvideo
K 18. september kell 19.00Maardu Linnameeskond (võõrsil)PL 29. voor4:2uudisvideo
L 21. september kell 13.00Viljandi JK Tulevik (kodus)PL 30. voor4:0uudisvideo
P 29. september kell 13. 00JK Narva Trans (võõrsil)PL 31. voor1:0uudisvideo

Oktoober

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 6. oktoober kell 13.00Nõmme Kalju FC (kodus)PL 32. voor0:1uudisvideo
L 19. oktoober kell 13.00JK Tallinna Kalev (kodus)PL 33. voor2:1uudisvideo
P 27. oktoober kell 15.00Tallinna FC Flora (võõrsil)PL 34. voor0:1uudisvideo
K 30. oktoober kell 19.00Tallinna FC Flora (kodus)KV 1/8- finaal1:3uudis

November

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 3. november kell 19.00Tartu JK Tammeka (võõrsil)PL 35. voor2:3uudis
L 9. november kell 13.00Tallinna FCI Levadia (kodus)PL 36. voor