Paide Linnameeskond pidi võõrsil Poolas UEFA Konverentsiliiga korduskohtumisel Wroclaw Slaski vastu vastu võtma 0:2 kaotuse. Kahe mängu kokkuvõttes jäädi alla 1:4.

Oli teada, et mäng Slaski vastu nende enda kodustaadionil ei saa tulema kerge. Meie mehed olid mänguks valmis, valmis võitlema, valmis pingutama kuni viimase sekundini ja seda nad ka tegid!

Avapoolaeg kulges Slaski turmtule all, kus rünnakuid meie väravale tuli igast asendist. Meie kaitse püsis, võitles ja näitas, mis puust ollakse. Meie puurilukk Mihkel Aksalu pandi mitmeid kordi proovile, ent väravakindlusest läbi ei pääsetud.

Peale esimesi rünnakulaviine, pääsesime ka meie ründesse, ent i-le jäid täpid panemata. Slaski tahtmine saada avavärav, leidis aset 41. minutil, sellelt seisult mindi ka poolajale.

Teisel poolajal jätkusid rünnakud nii meie kastis kui väravale. 53. minutil hoidis meid õnn, kui teele pandud pommlöök lendas vastu posti. Siiski, 66. minutil saadi ka teine tabamus meie väravasse.

Kümme minutit enne normaalaja lõppu tekkis meil kõige lubavam moment, kui karistuslöögi järgsest olukorrast jättis vastaste väravavaht palli lahtiseks, Abdul Razak Yusif pääses löögile, ent kaitsjad olid ees. Järgmisena olid võimalused juba ka Hindrek Ojamaal ja Hadji Dramel, ent pallid olid Slaski väravavahile kerged saagid.

Kahe mängu kokkuvõttes võib öelda, et meie mehed andsid väljakul endast kõik ja tõestasid, et hoolimata vahest vastastega ollakse väljakul tõeline võitleja ja midagi kergelt ei anta! Hea töö, mehed!

Meie sõdalastele saab kaasa elada juba sellel pühapäeval, 18. juulil kui koduväljakul algusega kell 19.00 minnakse vastamisi Tartu Tammekaga. Staadionil kohtume ja siis jätame võidu koju!

Paide LM: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste, Martin Kase (69. Kristofer Piht), Abdul Yusif, Ishaku Konda, Edgar Tur, Andre Frolov, Sergei Mošnikov (46. Karl Mööl), Deabeas Nii Klu Owusu Sekyere (46. Hindrek Ojamaa), Henri Anier, Siim Luts (69. Hadji Drame).

Varus: Mattias Sapp, Kristjan Pelt, Ragnar Klavan, Hindrek Ojamaa, Rasmus Kallas, Karl Mööl, Joel Kokla, Sander Sinilaid, Kevor Palumets, Kristofer Piht, Hadji Drame.