Paide Linnameeskond mängis A. Le Coq Arenal thrillermängus valitseva meistri FC Flora vastu 3:3 viiki! Sealjuures tegi Paide comebacki viimase üheksa minutiga!

Kui avapoolajal tundus, et mäng on juba just kui tehtud- 29. ja 31. minutil jäi Paide Flora kiiretest väravatest 0:2 kaotusseisu, ning ega 66. minuti Flora kolmas värav suurt lootust enam ei andnud, siis mängu viimase üheksa minutiga tegi Paide uskumatu comebacki, tulles välja 0:3 kaotussesisust!

Esmalt lõi Paide värava 86. minutil penaltist Henri Anier. Kaks minutit hiljem oli Anier taas tegudel, saates Joseph Saliste söödu ühe puutega väravapostide vahele. 90+4 minutil lõi Paide viigivärava Hindrek Ojamaa, kes Anieri, söödule sai jala vahele- 3:3 tablool! ETV2 mängu parimaks valiti Henri Anier.

Hea uudisena sai tänases kohtumises oma esimesed mänguminutit peale vigastusepause kirja nii Siim Luts kui Joseph Saliste.

Ees on ootamas järgmine tähtis kohtumine, kui 8. juulil mängib esindusmeeskond Pärnu Rannastaadionil UEFA Europa Conference League 1. eelringis Poola klubi Slask Wroclawiga. Mäng algab kell 21.00.

Paide: Mihkel Aksalu,Hindrek Ojamaa, Abdul Razak Yusif, Ishaku Konda, Edgar Tur, Karl Mööl, Andre Frolov, Kevor Palumets (42. Hadji Drame), Sergei Mošnikov (79. Joseph Saliste), Henri Anier, Deabeas (59. Siim Luts).

Varus: Mattias Sapp, Hadji Drame, Martin Kase, Siim Luts, Siim Aer, Joseph Saliste, Jaagup Luts.