Paide Linnameeskond ja Nike maaletooja Baltikumis AS Jalajälg sõlmisid pika 4-aastase koostöölepingu.

Paide Linnameeskond on Nike jalgpallivarustust kasutanud juba 2007. aastast alates, kui meeskond mängis veel 2. liigas. Eelmisel hooajal saavutas klubi oma ajaloo parima koha Premium liigas, lõpetades FC Flora järel teise kohaga. Samuti tehti debüüt UEFA Euroopa liigas.

AS Jalajälg juhatuse liige Rainer Tops: „Paide Linnameeskonna senini tehtud töö ja ambitsioonikus väärib vaid kiidusõnu. Nende puhul tuleb lisaks edukale esindusmeekonnale kindlasti ära märkida ka tõsine panus noortetöösse, mis klubi regionaalsust arvestades eriti oluline, et igas Eesti piirkonnas spordiharrastus kasvaks.

AS Jalajälje ja Nike eesmärk on alati olnud inspireerida inimesi liikuma ja tuua rohkem noori spordi juurde. Seetõttu on hea meel teha koostööd organisatsiooniga, kes jagab samu eesmärke ning aitab kaasa sportlikuma ühiskonna loomisele.“

Paide Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams: AS Jalajälg on üks meie pikaajalisemaid koostööpartnereid. Koostöö sai alguse 14 aastat tagasi ning meil on klubina väga hea meel, et see jätkub veel aastateks. Meie nägemus nii jalgpallist kui spordist üldisemalt tugineb sarnastele väärtustele. Nike, kui kaubamärk on üks maailma tuntumaid brände ning spordimaailma vaieldamatu liider – meie eesmärk on oma tegemistes olla võrdväärne partner ning püsida kõige teravamas tipus.