Paide Linnameeskond mängis Premium liiga 27. voorus 710 pealtvaataja ees, mis märgib klubi ajaloo uut rekordpubliku arvu, 1:1 viiki FC Floraga.

Paide jaoks algas kohtumine kerge ehmatusega, kui 11. minutil Erik Sorga meie väravalati värisema pani. Kodumeeskond end sellest heidutada ei lasknud, vaid haaras juhtohjad 26. minutil enda kätte, kui Karl Mööli poolt teele pandud pall võttis rikošeti Andre Frolovist, kes tabloole 1:0 tõi.

Teisel poolajal tuli Flora mängu isukamalt, mis päädis 56. minutil ka viigiväravaga. Kuigi kohtumises oleks kummalgi meeskonnal olnud võimalus kaalukauss enda kasuks pöörata, lepiti tasavägises mängus viiki.

Flora oli tänavu ainus Premium liiga meeskond, kellelt Paide polnud veel punkte napsanud. Paide jätkab 56 punktiga kolmandal kohal, olles 27. vooruga tabelisse teeninud 17 võitu, 5 viiki ja 5 kaotust. Väravate vahe 59:21.

Suured tänud meie suurepärasele publikule, kes täna leidsid tee linnastaadionile ja meie abilistele, kes aitasid mängu ette valmistada!

Veel enne kui peale lühikest koondisepausi kohtub Paide Linnameeskond 14. septembril FC Kuressaarega, võõrustab meeskond Tipneri karikavõistluste 1/16- finaalis kolmapäeval, 4. septembril kell 18.00 Põhja-Tallinna JK Voltat.